Hej. Skoro znalazłeś się na tej podstronie, śmiem przypuszczać, że chcesz się ze mną skontaktować w jakiejś pilnej dla Ciebie sprawie. Super – bardzo się z tego powodu cieszę i już nie mogę się doczekać na samą myśl o kontakcie z Tobą. Jeśli Twoim celem jest współpraca w jakiejkolwiek formie, możesz śmiało skorzystać z poniższego formularza kontaktowego. W przyszłości jak tylko blog się nieco rozwinie, powstanie oddzielna podstrona, której zadaniem będzie przedstawienie możliwych form współpracy i reklamy. Znajdziesz tam wówczas dokładne statystyki bloga oraz powiązanych z nim mediów społecznościowych, możliwe formy współpracy, wzmianki o blogu w mediach krajowych i światowych oraz wszystkie informacje jakie mogą się dla Ciebie okazać przydatne, w razie gdybyś był zainteresowany współpracą z krukus.pl – Karolina (Aleksandra) Rukus.

Chciałabym ci przekazać tutaj jedną małą, aczkolwiek bardzo ważną informację. Staram się odpowiadać na każdą wiadomość, jednakże zastrzegam sobie prawo do odpowiadania tylko i wyłącznie na takie, które rzeczywiście wymagają odpowiedzi. W sytuacji w której będę otrzymywać setki wiadomości dziennie, będę odpowiadać na najważniejsze. Z góry przepraszam, ale może się okazać, że nie jestem w stanie odpowiadać na każdą wiadomości a tylko i wyłącznie na takie, których nie można pozostawić bez odpowiedzi. Nie martw się jednak – nadal jestem dostępna na blogu w komentarzach, oraz w mediach społecznościowych.

Na skrzynce e-mail jestem dostępna około 14 godzin dziennie. Jednakże może się zdarzyć tak, że nie będę mogła odpowiedzieć na Twoją wiadomość, gdy zaleje mnie góra maili. Oczywiście blog istnieje w celu pomaga czytelnikom, jednakże odpowiadanie na maile to bardzo nieefektywny sposób komunikacji z czytelnikiem. Wynika to z prostego faktu, że w takiej sytuacji pomagam nie tysiącom ludzi, jak na blogu, a zamiast tego koncentruję się tylko i wyłącznie na jednej osobie, pozostawiając resztę osób bez żadnej pomocy. Poza tym dużo lepiej wykorzystać czas po prostu pisząc teksty na bloga, które mogą być potem przeczytane przez tysiące osób. Inną kwestią jest fakt, że mam rodzinę, która również potrzebuje uwagi oraz skupienia z mojej strony. W życiu potrzebna jest również rozrywka.

Dlatego zanim napiszesz do mnie jakąkolwiek wiadomość:

  • Sprawdź proszę podstronę „Spis treści” dostępną na blogu. Jestem pewna, że na wiele z pytań możesz znaleźć odpowiedź właśnie w tym miejscu.
  • Jeśli chcesz zapytać o to „jak osiągnąć sukces, zadbać o motywację czy się rozwijać”, to koniecznie poświęć conajmniej kilka godzin na poczytaniu bloga, jest on poświęcony w całości tej tematyce – tak czy inaczej nie ma na to cudownego sposobu, a droga do celu każdej osoby wygląda inaczej.

Natomiast jeśli masz ciekawy pomysł na kolejny wpis na blogu, albo uważasz, że zapomniałam o poruszeniu jakiegoś bardzo ważnego tematu, lub chcesz mnie pochwalić za moją pracę i chcesz utwierdzić mnie w przekonaniu, że warto prowadzić tego bloga – to śmiało wypełnij poniższy formularz, ale miej proszę na uwadze, że możesz nie otrzymać ode mnie odpowiedzi, co jest zresztą bardzo prawdopodobne, ponieważ odpisuję tylko i wyłącznie na takie wiadomości, które wymagają z jakiegoś powodu odpowiedzi. A już na pewno nie odpisuję na wiadomości w stylu: hej, co tam.

Poza blogiem krukus.pl jestem również bardzo aktywna na najważniejszych mediach społecznościowych: Facebooku, Twitterze, Instagramie. Więc jeśli bardzo zależy ci na jakieś konkretnej sprawie, tam mnie znajdziesz bez żadnego problemu.

Bez względu na to, czy skorzystasz z poniższego formularza, czy do mnie napiszesz czy też nie, bardzo się cieszę, że jesteś czytelnikiem mojego bloga. Dzięki!

    pl_PLPolish